Novinky

Aktuální informace

CROSSCAFE: Moderní česká kavárna s vlastní kávovou recepturou

crosscafe javor web banner

Pro majitele bytů v Rezidenci Javor máme exkluzivní nabídku! Každý získá svou vlastní věrnostní CrossCard nabitou na 2 000 Kč a může si tak vychutnat bohatou nabídku kavárny CrossCafe v přízemí rezidence Klostermann i v bačkůrkách. Na co se můžete těšit?

Pro lepší den…

Jsme česká síť kaváren z Plzně, kde jsme v roce 2007 otevřeli první kavárnu a spustili vlastní výrobu dortů. Z Plzně jsme se rozrostli do sítě 26 kaváren, které navštěvují hosté v celé České republice. Jsme tým lidí, kteří svou práci dělají s nadšením a touhou se každý den zlepšovat.

Naše káva

Představíme Vám kávu, kterou si zamilujete. Kávu CrossCafe Vám připraví certifikovaní baristé na profesionálních pákových kávovarech z Itálie přesně podle Vašeho gusta! Každý nápoj si můžete nechat dochutit trendy přichutí, u dochucovacího koutku doplnit kávu o mléko, cukr nebo skořici. Všechny kávy Vám na přání připravíme také bez kofeinu nebo se sójovým mlékem.

Produkty CrossCafe

Všechny dorty i koláče vyrábí náš tým cukrářek podle našich vlastních receptur. Při výrobě používáme

domácí výrobní postupy a jen a pouze kvalitní a chutné suroviny, jako je mascarpone, ořechy, třtinový cukr a přírodní aroma. Mimo sladké pochoutky si v CrossCafe můžete vychutnat čerstvé sendviče a saláty nebo horké zeleninové polévky.

Těšíme se na Vás!

CrossCafe Klostermann

Klostermannovo náměstí 24

CZ-340 04 Železná Ruda (Eisenstein/CZ)

Více na www.crosscafe.cz

 

Apartmány JAVOR